החלפות והחזרות

מדיניות  ROCK THE BOAT

ברוכים הבאים לאתר ROCK THE BOAT אתר יחיד בסוגו המאגד 5 חנויות שונות ומעוצבות בהשראות שונות של הטרנדים המובילים.

כחלק מאמנת השירות שלנו ROCK THE BOAT שמה דגש רב על שירות זמין מהיר ואדיב של לקוחותיה הן בישראל והן במדינות אחרות בעולם.

החלפות והחזרות

רוצה להחליף את הפריט שרכשת?  אין בעיה!

באריזה שקיבלת מהשליח ישנה מדבקה מצורפת לשליחה בגוביינא דרך דואר ישראל. וכמובן שמצורפות כל ההוראות כדי לשלוח בקלות את הפריט חזרה אלינו - החלפת המשלוח ב rock the boat היא בחינם על חשבוננו.

החלפה תהיה לאותו פריט בצבע או במידה שונים. אם את מעוניינת בפריט אחר, עלייך לבחור באפשרות ההחזרה בטבלה המצורפת לחבילה- לאחר ההחזרה תקבלי מייל עם קוד זיכוי אישי בו תוכלי להשתמש מתי שתרצי כולל כל המבצעים שיהיו :)

כל מה שצריך לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק.

תוכלי להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל זיכוי מלא באתר.

במידה ותרצי החזר כספי עלות המשלוח תנוכה מסך ההחזר- 10 ש"ח וייגבו דמי ביטול  בשעור 5% מגובה העסקה, לצורך החזרת הפריט, עליך לשלוח אותו אלינו חזרה עד 3 ימים מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק.

פריטים שמופיעים ב SALE ניתן להחזיר עד שבוע מיום קבלתם. במקרה בו ההחזרה בוצעה שלא בעקבות פגם, מכוח תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה)ייגבו דמי ביטול  בשעור 5% מגובה העסקה ועד 100 ש"ח לפי הנמוך מבניהם . פריטים שנרכשו בסכום שקטן מ-50 ש"ח,לא ניתן לקבל החזר כספי, אלא זיכוי באתר.

בהתאם להוראות משרד הבריאות, חלקים תחתונים של בגדי ים אינם ניתנים להחזרה ו/או החלפה.

בקשה להמרת קרדיט לרכישה באתר לזיכוי כספי תתקבל עד שבוע מיום מתן הקרדיט בפועל.

את הזיכוי הכספי תקבלי בכפוף למדיניות חברת האשראי ולא יאוחר מ28 יום מיום הגעת הפריט אל משרדינו, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. יודגש כי הזיכוי הכספי יבוצע באותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה גם באופן זה ועסקה שחויבה באמצעות בודד תזוכה בתשלום אחד)

שימי לב: במידה ומאיזשהי סיבה לא ניתן לסכות את כרטיס האשראי איתו בוצעה הרכישה (כרטיס בוטל/ כרטיסי דיירקט וכו') יינתן זיכוי באתר בסכום הרכישה המלא.

 

זקוקה לעוד פרטים?

אנחנו פה בשבילך בשירות הלקוחות בטלפון:053-2273272 בין השעות 10:00-18:00 אפשר להשאיר הודעות ווטסאפ :) או במייל RTBOFFICE1@GMAIL.COM

 

אל תפספסי!

הרשמי עכשיו וקבלי כסף מתנה

לקניה הראשונה שלך באתר!

אנחנו כבר חברות! לכניסה לאתר >>

תודה שנרשמת!

הזיני 'welcome30'

וקבלי 30 ש"ח לקניה באתר!

נשמח להכיר אותך יותר...

*בקנייה מעל 99 ש"ח